Top

Tel: +90 (212) 485 84 38

HAKKIMIZDA

Teknik Plastik 2007 yılında İstanbul ‘da kurulmuştur. Otomotiv, tekstil, beyaz eşya, temizlik sektörlerinde ve genel amaçlı kullanılan plastik ürünlerin tasarımını, kalıp imalatını ve enjeksiyon baskı işlemlerini yapmaktadır.

Teknik Plastik ; Mühendis ve teknisyenlerden oluşan güçlü ekibi ile kaliteli ve kusursuz parça ve kalıp dizaynı yapma kapasitesine sahiptir. Firmamız; üretim ve hizmet kalite belgesi olan ISO 9001 belgesini 2008 yılında alarak, Kalite standartlarını, üretiminin her safhasına yaymayı başarmıştır.

Firmamız son teknolojiyle donatılmış makine parkı ve tecrübeli uzman kadrosuyla, yüksek verimlilikle, düşük maliyetli üretim yaparak müşterilerine güçlü rekabet şansı kazandırmaktadır. Firmamız, haftanın 7 günü 24 saat non-stop çalışarak ürün temrin sürelerine %100 uymaktadır.

Müşterilerimizin talep ettiği ürünün , tasarımından üretimine , nihai alıcıya sunumuna kadarki tüm süreçleri yöneterek anahtar teslimi hizmet vermekteyiz.Toplam kalite düşüncesini tüm birimlerine yaymış, üretim aşamalarının tamamın da kalite kontrol sistemini uygulayabilen Teknik Plastik, bu sayede hatasız ve istenilen kalitede ürünler üreterek en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Yüksek hassasiyet değerlerine PA, PP, ABS gibi plastik hammaddeleri elyaflı ve elyafsız kullanarak uygun şartlarda üretim yapmaktayız. Üretimlerimizde kullandığımız tüm hammaddeler kalite kontrol belgesi ile tedarik edilmektedir.

Tamamı bilgisayar kontrollü olan makine parkurumuz sayesinde müşterilerimizin isteklerine uygun hassas ölçülerde ve yüksek kalitede ürün yapmaktayız. Teknik plastik, yıllık 300 adet kalıp ve 20.000.000 adet ürün baskı yapma kapasitesine sahiptir.

Firmamız, ülkemize ve müşterilerine daha faydalı olmak adına; makine yatırımlarına, AR-GE çalışmalarına ve sürekli gelişme hedefine bağlı kalarak sağlam adımlarla büyümesine aralıksız devam edecektir.

– Dürüstlük
– Güvenilirlik
– Karşılıklı sevgi ve saygı
– Etik davranış ve ekip ruhu
– %100 Müşteri memnuniyeti
– Mükemmelle ulaşmak için sürekli mücadele
– Sektöründe lider olmak için disiplinli çalışma
– Firmamızın varlığını oluşturan tüm mesai arkadaşlarımız

Misyonumuz :

Etik ilkelerimizden, saygı ve kalite anlayışından asla ödün vermeden, seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden, müşterilerin her gün artan ihtiyaçlarını karşılayan, hayatı kolaylaştıran , kolay ulaşılabilen, müşteri ve çalışan memnuniyeti odaklı , en uzun süreli tercih edilir , güvenilir ürünler yaparak , uluslararası kalite standartlarında hizmet anlayışı ile sektöründe öncü uygulamalarla fark yaratıp, üretim sanayinde dünya markası olmaktır.

Vizyonumuz :
İnsanlığa , daima mükemmelliyet odaklı, güvenilir ve hayatı kolaylaştıran ürünler sunarak sektöründe lider konuma gelmektir.

Kalite Politikamız :
Ulusal ve uluslararası standartları esas alarak, yönetimsel destekle müşteri , tedarikçi ve çalışan memnuniyeti odaklı, ölçme ve iyileştirme mekanizmalarını kullanmaktır. Sürekli eğitimle gelişmeyi destekleyen firmamız yüksek kaliteli hizmet sunmak ve çalışanlar tarafından benimsenmesini sağlamak için kalite politikasına büyük önem vermektedir.

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Politikası:
Şirketimiz çalışanlarına ve müşterilerine verdiği değer gereği ;
-Pro-aktif iş güvenliği yaklaşımının benimsenmesi,
-Faaliyetlerimizin tehlike ve risklerinin periyodik olarak gözden geçirilmesi,
-Organizasyon kültüründe güvenli ve sağlıklı davranışların desteklenmesi,
-İşyerinde sağlık ve güvenlik risklerinin belirlenmesi, minimize edilmesi ve yönetilmesine ilişkin etkili yönetim sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanması,
-Tüm çalışanların güvenli ve yeterli derecede çalışabilmesi için gereken eğitim ve bilginin sunulması,
-İşyeri içerisinde kaza ve yaralanma vakalarının azaltılması veya bertaraf edilmesi için gereken önlemlerin alınması,
-Çalışanlar, stajerler ve ziyarete gelen tedarikçiler için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlanması,
-Ulusal mevzuat ve uluslararası standartlara göre çalışan sağlığı ve güvenliği ile ilgili yükümlülüklerin yerine getirilmesi konusunda süresiz çalışmalarına devam etmektedir.

Ürünlerimiz

Refaranslarımız

Adres

Osmangazi mahallesi, 2653.sokak, No:5/A
Esenyurt / İstanbul

Contact Email

bilgi@teknikpls.com